Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Krevat bebe dhe Komo e përbërë (sirtarë, shtrat ndërrimi, govatë për larjen e bebit)

Modeli Sweet Village, i Prenatal dhe Micuna përfshin:

Krevat bebe dhe dyshek ortopedik, antialergjik dhe antibakterial
Komo me katër sirtarë
Shtrat ndërrimi me veshje bezhe e cila mund të lëvizet dhe lahet
Govatë ergonomike për larjen e bebes e çmontueshme

Në gjendje shumë të mirë.

Çmimi: 390.00 €
E publikuar: 8 vite më parë (09/03/2016)
Lokacioni: Shqipëri / Tiranë
E preferuar për: djem dhe vajza
Erida Herman
tel: +355673770686
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti