Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karrike per bebe

Gjendja: i/e shitur

Karrike qendrimi per bebe te vogla deri ne moshen 7-8 muajshe. Te interesuarat le te me shkrujne.

Çmimi: 15.00 €
E publikuar: 10 vite më parë (12/08/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem
Arta Hoxha
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti