Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Thes per bebe

Produkti eshte ne gjendje te mire, 2-3 here i perdorur i firmes chipolino. I pershtatshem per sezonin e dimrit dhe gjat reshjeve.

Çmimi: 30.00 €
E publikuar: 7 vite më parë (14/11/2016)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
A. U
tel: +37744-145-652
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti