Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

makin e qepjes

shes makin qepje . besoj qe i duhet cdo femre . une e shes vetem puna e vendit... banesa ngusht e fmija po rriten

te interesuarit mund te thrasn ne nr telefoni 044 - 312 - 201 . te njejtin numer edhe viber nga ora 16 - 21

Çmimi: 90.00 €
E publikuar: 8 vite më parë (24/11/2016)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Noki Smoki
tel: 044312201
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti