Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Kolic per femije

Shes kolicen per beba e pershtatshme deri ne moshen 4 vjet perdoret ne te dy anet ,shum pak e perdorur,pasi e kom edhe njo tjeter per djal qmimi i fundit 50 euro

Çmimi: 50.00 €
E publikuar: 6 vite më parë (09/12/2016)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Linda Roni
tel: 044789936
Linda Roni
6 vite më parë
U shit,flm.
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti