Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Kangur per bebe

Shum pak e perdorur..ne gjendje shum te mire..njera e markes babybjorn tjetra babyrelax..20€ njeri por I diskutueshem cmimi

Çmimi: çmimi: me marrëveshje
E publikuar: 7 vite më parë (08/06/2017)
Lokacioni: Shqipëri / Durrës
E preferuar për: djem dhe vajza
A Ari
Dona Dona
7 vite më parë
Sa kushton
A Ari
7 vite më parë
20 Po me kontakto me mesazh e mund ta diskutojm
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti