Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Shtrat per femije

Shes shtratin per femije deri ne 5 vjec. Bashke me dyshek. I blere ne baby center e shes per shkak qe femijet me jane rriturr. Eshte ne gjendje te mire pothuajse si i ri. Eshte perafersisht si ky ne foto se nuk e kam fotografuar te montuar dhe tashti po me del pune me montu prap

Çmimi: 50.00 €
E publikuar: 6 vite më parë (10/12/2017)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza

tel: 044377366
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti