Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Shtrat per femi

Shtrat per femij prej pambukut esht i perdorur shum pak dy tre here , mund te perdoret per femijet e posalindur nr kontaktues 044/364-956 edhe vaiber kam +38344364956

Çmimi: 20.00 €
E publikuar: 6 vite më parë (02/05/2018)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Dafina Syla
tel: 044/364-956
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti