Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Babyphone Avene

Gjendja: i/e shitur

Shes babyphone-in e firmes Avene ne gjendje shume te mire. Te interesuarit le te me kontaktojne ne nr/viber: +38349663311

Çmimi: 20.00 €
E publikuar: 6 vite më parë (10/09/2018)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Valizake Thaçi Celina
tel: +38349663311
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti