Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karrocë për fëmijë

Gjendja: i/e shitur

Shes karrocën për fëmijë, në gjendje të rregullt, të interesuarit le të më kontaktojnë në tel/viber: +38349663311

Çmimi: 29.00 €
E publikuar: 6 vite më parë (23/09/2018)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: vajza
Valizake Thaçi Celina
tel: +38349663311
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti