Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Veshje Për femijë

Punojme me porosi. Per ngjyrat qfare ti dëshironi. Mund të na kontaktoni ne faqen tonë Porosit Tek Ne, ku dhe do tju informojme me hollsisht rreth produkteve dhe modeleve tjera. Ju mirepresim.

Çmimi: çmimi: me marrëveshje
E publikuar: 6 vite më parë (10/11/2018)
Lokacioni: Kosovë / Ferizaj
E preferuar për: djem dhe vajza
Mela 05
tel: +38349890863
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti