Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Mobilje

Mobilje dy treshe dy fotele me 16 jastek me mundesi hapjeje per fjetje dhe hapsire per me shti tesha perfundi

Çmimi: 200.00 €
E publikuar: 5 vite më parë (18/01/2019)
Lokacioni: Kosovë / Prizren
E preferuar për: djem dhe vajza
Bebi Bebushi
tel: 044380 325
Florentina Berisha
4 vite më parë
Sa kushtojn qeto edhe a i keni hala
Bebi Bebushi
4 vite më parë
Jo i kom fal kerkoj falje qe se hek postin
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti