Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karroce

Pershendetje,
Shes karrocen e brendit chipolino. Shume pak e perdorur. Eshte shume e pershtatshme. Cmimi 120€. Nr. kontaktues: +38344223253 i njejti dhe viber.

Çmimi: 120.00 €
E publikuar: 5 vite më parë (13/08/2019)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Blerta Shuleta
tel: +38344223253
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti