Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

FUSTAN

Pershendetje, fustanin e kam bler vitin e kaluar esht i veshir 4her oshtt teper i rujtun dhr shum i bukur. Pjesa siper esht me drendafil te vegjel ehe gure e ruza pjesa posht tyli esht me krejt shkelqim i bler 250€ e shes per 100€. Veshet dhe me kosh(rreth) dhe pa to

Çmimi: 100.00 €
E publikuar: 5 vite më parë (06/09/2019)
Lokacioni: Kosovë / Prizren
E preferuar për: vajza
Adnila Ada
Adnila Ada
5 vite më parë
Per qdo interes kontaktoni ktu me koment.
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti