Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karroc dhe maksikkz

Shitet karroca dhe maksikoza jan te paperdura , arsya e shitjes se mi kan pru prej jashtit dhurat tjera . mundem me ju dergu edhe foto tjera


Çmimi: çmimi: me marrëveshje
E publikuar: 4 vite më parë (14/02/2020)
Lokacioni: Kosovë / Gjakovë
E preferuar për: djem dhe vajza
Elda Sadri
Hafsa Dizdari
4 vite më parë
Pershendetje sa eshte qmimi?
Elda Sadri
4 vite më parë
120 per dyjat jon krejt t reja
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti