Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Ilaq popullor 100% BIO

Ilaq popullor per majasell
Majaselli eshte nje semundje qe mund te shfaqet si majasell i brendshem (HEMOROIDET) dhe ai i jashtem qe paraqitet ne lekuren e njeriut ( fytyre , koke, krah , duar apo ne kembe ) e cila zakonisht shoqerohet me kruarje te lekures.
Kjo eshte nje semundje mjafte e shpeshte si te grate po ashtu edhe tek burrat.
Ky ilaq mjekon semundjen e majasellit, nese ilaqi perdoret sipas udhezimeve. Eshte ilaq i cili prodhohet qe mbi 50 vite duke e trasheguar me breza nga gjysherit tane dhe bleresit e ketij ilaqi gjithmone jane ndare te kenaqur me rezultatet e tij.

Çmimi: çmimi: me marrëveshje
E publikuar: 4 vite më parë (07/03/2020)
Lokacioni: Kosovë / Fushë Kosovë
E preferuar për: djem dhe vajza
Megi Bajrami
tel: +38349510049
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti