Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Cizme te shkurtra per mamat

Shes cizme te shkurtra kamoshi me push brenda, te reja, per kembe nr.37, ngjyre kafe e celet, origjinale te firmes australiane UGG. Cel: 00355672655547 (Tirane)

Çmimi: 50.00 €
E publikuar: 3 vite më parë (13/10/2021)
Lokacioni: Shqipëri / Tiranë
E preferuar për: vajza
Ledia P
tel: 00355672655547
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti