Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Maxi cose (Maksikozë)

Gjendja: i/e shitur

Shes maksikozen chipolino te perdorur vetem 3 here, e re, e kam blere 120 euro , e shes per shkak se me ka ardhur dhurat nje tjeter. Kjo maksikozë mundet me u vendos edhe ne karrocë. Te interesuarit me shkruni ne mesazh.

Çmimi: 65.00 €
E publikuar: 10 vite më parë (30/09/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Lea Ida
tel: 044 340 515
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti