Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Çantë për bebe

Gjendja: i/e shitur

Çantë Avent për bebe. Shumë e përshtatshme për udhëtime të shkurta, në gjendje shumë të mirë. Përparësi e saj se e ka pjesën e xhepit me folie e cila mban temperaturën konstante të shishes.

Çmimi: 15.00 €
E publikuar: 10 vite më parë (10/10/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem
Arta Hoxha
Arta Hoxha
9 vite më parë
Nëse dëshironi ta bleni, kontaktoni nr e portalit 044 50 81 50 sepse çanta është në zyre të portalit bebaime.com.
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti