Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

shtrat per femij

Gjendja: i/e shitur

Shes shtratin pothuajse i pa perdorur komplet me ansore jorgan e qarshaf.mund te luhatet ose te bllokohet

Çmimi: 110.00 €
E publikuar: 10 vite më parë (22/10/2014)
Lokacioni: Kosovë / Suhareke
E preferuar për: djem dhe vajza
Besa ***tuana***
tel: 049 865 207
Besa ***tuana***
10 vite më parë
U shit shtrati

10 vite më parë
Per hajr
Besa ***tuana***
10 vite më parë
Hahah hajer paq
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti