Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Lodra

Shes \"mbulesen\" e chiccos po ashtu dhe lodren e fisherprice... Mulesa ka lodra si dhe dy lloje te muzikes, Po ashtu edhe lodra e fisherpricet eshte shume e pershtatshme per femije, rruzat per femije shume efekti per lehtesimin e daljeve te dhembeve( per me shume infotmata me kontaktoni)

Çmimi: çmimi: me marrëveshje
E publikuar: 10 vite më parë (25/10/2014)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Liza Krasniqi
tel: 044158309
Amela Kastrati
9 vite më parë
mfal qfar qmimi kan rruzat edhe qebja e qikos
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti