Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Tema

Më në fund, Kylie Jenner bëhet nënë

05.02.2018 - Kylie Jenner është bërë nënë. 20 vjeçarja ka konfirmuar nëpërmjet Instagramit se më 1 shkurt të këtij viti ka sjellë në jetë një vajzë.

Kylie është në lidhje me Travis Scott.

Dyshja nuk kanë bërë të ditur detaje të tjera përfshirë emrin e vajzës.

Spekulimet për shtatzëninë e Kylie nisën muaj më parë kur ajo rralloi paraqitjet publike.

Muajin e kaluar motra e Kylie, Kim Kardashian West u bë nënë për herë të tretë nëpërmjet një nënë surrogate.

Ndërkohë motra tjetër Khloe është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Burimi: artistetshqiptare

/komuniteti