Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Tema

Ndërron jetë lehona në QKUK

26.12.2018 - Policia ka njoftuar se mbrëmë në orën 19:29 ka ndërruar jetë një femër në QKUK, pasi kishte lindur fëmijën e saj.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se bashkëshortja e tij viktima femër K/Shqiptare, pas lindjes së fëmijës i është keqësuar gjendja shëndetësor dhe e njëjta më 25.12.2018 ka ndërruar jetë. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori, me urdhrin e të cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, rasti vazhdon të hetohet”, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë, transmeton Klan Kosova.

Burimi: klankosova

/komuniteti