Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Tema

Zbuloni sa fëmijë do bëni sipas shenjës suaj të horoskopit

31.07.2018 - Ndalemi te numri i fëmijëve që do bëni në të ardhmen, bazuar te shenja juaj e horoskopit.

Sipas intv.al e fillojmë me shenjën e parë:

 

1. Dashi

4 Fëmijë. Dashi, shenja e zjarrit do bëjë 4 fëmijë. Si shenjë zjarri, dashurinë do e ndani në mënyrën më të mirë.

 

2. Demi

2 Fëmijë

Ju jeni të qetë, kështu që ju do të dëshironi të keni dy fëmijë në mënyrë që menaxhimi i tyre të mos shkelë stabilitetin tuaj emocional.

 

3. Binjakët

Do bëni binjakë

Ata do të kenë dy personalitete të ndryshme, prandaj ruajeni rolin tuaj!

 

4. Gaforrja

2 Fëmijë

Ju jeni nëna e shenjave të zodiakut, kështu që rritja e fëmijëve duhet të vijë natyrshëm tek ju.

 

5. Luani

2 deri në 4 fëmijë

Luanët udhëtojnë me krenari dhe krenaria juaj do të ketë dy deri në katër fëmijë.

 

6. Virgjëresha

1 Fëmijë

Virgjëreshat, sipas intv.al janë të prirur për të pasur stres dhe ankth, prandaj një fëmijë është numri juaj magjik.

 

7. Peshorja

Nuk mjaftohet me 1

Ndjesia juaj e bilancit do të thotë se cilido qoftë numri i fëmijëve që zgjidhni të keni, duhet të jetë edhe një.

 

8. Akrepi

Dëshirojnë sa më shumë fëmijë

Akrepët janë të aftë për të pasur shumë fëmijë. Dëshira juaj për t'u rrethuar nga dashuria do të thotë që ju mund ta përballoni atë!

 

9. Shigjetari

1 Fëmijë

Ju jeni një aventurier, që do të thotë udhëtimet tuaja mund të pengohen nga fëmijët, kështu që nëse do të keni fëmijë, sipas intv.al një është numri optimal.

 

10. Bricjapi

3 Fëmijë

Tre fëmijë ju përshtaten mirë. Ju jeni të shkëlqyer në organizim, sipas intv.al kështu që ju mund t'i menaxhoni me lehtësi.

 

11. Ujori

2 Fëmijë

Aventurat tuaja mund të përballojnë deri në 2 fëmijë maksimuni, sepse për më shumë mund t'ju pengojë.

 

12. Peshqit

Më shumë se 5 fëmijë

Mund të përballoni një numër të madh fëmijësh. Pesë apo më shumë? Nuk ka problem për ju!

 

Burimi: gazetaexpress

/komuniteti