Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Video / Masazhimi i fëmijës

Ka vërtet diçka magjike në prekjen prindërore. Por mos harroni se, nuk ka rëndësi të realizoni nga ana teknike një masazh perfekt. Aspekti më i rëndësishëm i këtij procesi është vendosja dhe forcimi i komunikimit mes jush dhe fëmijës suaj.

adelina hoti (11 vite më parë)
flm shum shummmmmmm Respektttttt........
keta (12 vite më parë)
shume flm per te keshillat tuaja,jane vertet me vlere per nenat e reja.respekte!
Suhejla (12 vite më parë)
me falni per shqetesimin por nuk po ndihet zoni mjaft mir, ma shum po ndihet muzika se sa keshillat,
Geri (13 vite më parë)
Faleminderit per keshillat, ju uroj pune te mbare.
Huejda (13 vite më parë)
Faleminderit per keshillat e juaja me te vertete jane shume te mira dhe te nevojshme per ne nenat e reja. Pershendetje shume te sinqerta ju dergoj nga Podujeva.
Artenisa Biba (13 vite më parë)
Flm per info qe na jepni jeni shume e mire.
Era (13 vite më parë)
Tung Liridona, mu po me bon valla zoni, kqyre mos ki naj problem te pc jot. Klm.
Liridona (13 vite më parë)
Pershendetje, e kam nje pyetje ne lidhje me masazhin e bebit, se nuk po bon zeri i videos e dashta me pyte prej sa muaj mundem ti bej masazh bebes time? Pershendetje.
Aulona (13 vite më parë)
Jam shume e kenaqur me punen qe beni dhe ju falenderoj shume. Tani hyj ne muajin e nente dhe me inf. qe ju ipni mua me kane ndihmuar jashtezakonisht shume. Ju Falenderoj shume, dhe kete bebin e lezetshem ketu e perqafoj shuuuuume se eshte e mrekullueshme (L)
Sara (13 vite më parë)
Shume bukur. Ju faleminderit per punen qe po beni, une me shume info kam marre te ky portal qofte ne shtatzeni, qofte tani me vajzen time 6 muajshe, sesa nga ekipi mjekesor. Ju uroj pune te mbare. Jeni te mrekullueshem!

/komuniteti