Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

Gisele prezanton vajzën me botën
11.02.2013 - Supermodelja Gisele Bundchen prezantoi vajzën e saj të sapolindur, Vivian Lake, në një...
Barrymore: Nuk dua që vajza ime të bëhet aktore
01.02.2013 - Është rritur nën prozhektorët e famës dhe në moshën e njomë 13-vjeçare hyri në...
Megan Fox: Nuk jam më aktore, jam një nënë
31.01.2013 - Ka interpretuar në disa filma të suksesshëm të Hollivudit, por Megan Fox shprehet se...
Shakira e Pique bëhen prindër, lind djali i tyre
28.12.2012 - Shakira ka lindur, foshnja është një djalë. I dashuri i këngëtares, tepër i gëzuar,...
Në dhomën e vogëlushes së Inis Gjonit
05.12.2012 - Mirëseerdhët në dhomën e CoCo Antonel, vogëlushes që ka zbukuruar pafund jetën e...
Adopton një vajzë
21.11.2012 - Katie Holmes, ish-gruaja e Tom Cruise, planifikon të adoptojë një vajzë, sepse vajza...
Messi bëhet baba
03.11.2012 - Në moshën 25-vjeçare Leo Messi ka provuar gëzime që shumë persona vështirë se i...
Këngëtarja Adele lind djalë
22.10.2012 - Këngëtarja Adele ka lindur një djalë. Mediat rozë bëjnë të ditur se britanikja dhe...

/komuniteti