Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Krijimi i kokrrave ne mbrendesi te lekures

Ju uroj mirseardhjen ne kete faqe dhe ju falenderojme qe na e keni krijuar mundesine per te bere pyetjet tona. une doja tu pyesja ne lidhje me fytyren,kam afersishte 3 muaj qe e kam fyt. shume te thate dhe me krijohen kokrra ne brendesi te lekures.kam gocen 9 muajshe me gji ,dhe cikli nuk me ka ardhur ende. here here me dalin dhe ne siperfaqe , mos ndoshta e kam dhe nga cikli.theksoj qe nuk perdor asnje produkt kozmetike. me cfare mund te me ndihmoni ju.klm

Eda + Ambla. (10 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje Eda,

Pucrrat - apo kokrrat qe shfaqen, ne lekure te thate mund te jene per shkak te hormoneve qe nuk jane stabilizu pas lindjes. Me vjen keq por nuk mund te ju ndihmohet pa ekzaminim e ndonjehere dhe duhet ti nenshtroheni dhe analizave ne menyre qe te shifet se cfare jane ato ndryshime ne lekure.

Cdo te mire.

/komuniteti