Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Pucrrat ne koke

Pershendetje, vellaut tim i dalin pucrra mbrapa kokes qe 3 vjet por nderkohe edhe i hiqen kur i dalin jane te skuqura e te mbledhta. Deshta te dije ku qendron problemi? ju lutem me sqaroni me gjeresisht dhe cka duhet me perdore? ju faliminderit.

Vjosa ... (11 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje Debora,

Pucrrat ne koke mund te jene te llojit dhe natyres se ndryshme, prandaj duhet te ekzaminohet para se te vendoset se cfare te behet per ti ndihmuar. Nderkohe ju kisha sygjeru pastrimin ditore dhe kujdesit me te madh rreth llojit te ushqimit qe perdore.

Cdo te mire.

/komuniteti