Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Renia e flokeve

Pershendetje doktoreshe. Desha ta bej nje pyetje, kam renie flokesh ne maje koke sa te kuqet e vezes e kam nje shenje qe mkane ra komplet floket... e kam pas ma heret kete problem, kam perdore ca maste dhe shampo, nuk me kujtohen emrat ka qene para 2 vitesh. Tash me eshte perserit... Cka eshte kjo a eshte per tu shqetesuar?

Rina Berisha (9 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje Rina

Sipas pershkrimit duket se tek ju kemi te bejme me Alopecia Areata, per cfare duhet patjeter te behen analizat, ndaj dhe duhet te lajmeroheni tek dermatologu per vizite.

Cdo te mire.

Rina Berisha (9 vite më parë)
flm shum per pergjigjjen

/komuniteti