Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Pika te kuqe nga qafa deri ne kraheror

Prsh dr. mua para 1 viti me jane shfaqur do si pika te kuqe prej qafes deri ne kraharor po nuk e kam krejt pjesen e kraherorit vetem ne njeren ane duken sikur me plas vena te vogla si pika gjaku ashtu nuk po verehen shume, nuk e di a mundet me qene ndonje lloj alergjie a cka? Ju flm shume per kohen qe ndani per ne.

Nadi <<>> Eda (9 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Ndryshimet e pershkruara duket qe jane kapilare te zgjeruar qe per me shume paraqesin problem estetike. Nese shifni te zgjerohen patjeter qe duhet te vizitoni dermatologun per konsultim.

Cdo te mire.

/komuniteti