Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Lodhja e tepert!

Pershendetje.. Kam nje pyetje per nje te afermen time, eshte 31 vjecare dhe koheve te fundit ndien shume lodhje, analizat i ka bo i kane dale mire, mirepo vlen te theksoj qe ka nje vit ajo ka cikel te rregullt mirepo te paket vetem 2 dite, a mund te jete kjo ndonje crregullim hormal sepse tani i kane dal edhe disa vija ne fytyre si rrudha.. a mund te na tregoni se cfare analiza duhet te bej sepse gjinekologia e saj nuk i ka rekomandu asgje dhe tani eshte bere merak reth asaj lodhje, ciklit dhe rudhave ne fytyre.. cfare mund te jete kjo.. ju faleminderit paraprakisht nese mund te me pergjigjeni.. Cdo te mire!

♥ Jona ♥ (9 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Ky rast duhet te hulumtohet metutje. Nuk ma merr mendja qe iu jane bere te gjitha analizat e duhura.

Cdo te mire.

/komuniteti