Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Floket e ngjyrosura

Pershendetje Doktoresh. I kam floket e ngjyrosura me ngjyre te bardhe dhe shume te yndyrshme. Deshta te di nese e ndaloj ngjyrosjen a do te me permiresohen floket dmth ta le ngjyren time sepse me keputen shume dhe me rriten ngadal. Ju pershendes!

(9 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Floku qe keputet mund te jete si rezultat i demtimit nga jashte (lyerjet e shpeshta apo edhe demtimet nga brenda, si rezultat i crregullimeve hormonale apo metabolike).

Cdo te mire.

/komuniteti