Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Shenjat e kuqe

Shum e nderuar doktoresh deshta te bej nje pyetje burrii ka shenja ne kemb te gjuri dhe ne krah ne pjesen e berryllit ka shenja si te kuqe dhe jan si te forta e diqysh si te qara, ato i qetsohen vetem kur shkojm ndeti nga uji i kripur..madje ja kan fillu edhe si mju perhap..keni ndonje keshill se qfar mund te jet, faleminderit shum per kohen qe ndani tju pergjigjeni pytjev tona.

S N (6 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Ndryshimet siq i pershkruani, ngjajne te jete Psoriasis vulgaris semundje lekurore kronike , per mjekimin e se ciles duhet te konsultoheni me dermatologun

Cdo te mire.

/komuniteti