Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Rreth flokut te bebit

Pershendetje dr , kam bebin pese muajsh dhe kur ka lindur ka pase floke ne gjithe koken deri sa ia kemi qethur per here te pare, pas qethjes floket I kane dalur vende vende ne pjesen perpara dhe ne dy skajet e kokes, ndersa mbrapa ka shume pak ne krahaim me keto pjese qe I theksova, rrenjet I ka, po dua te di cfare eshte problemi ?

Blerina Krasniqi (6 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

 

Pershendetje,

Problemi mund te jete edhe per shkak te gjumit mbeshtetur me koke. Sidoqoft nje kontrolle tek Pediatri apo Dermatologu eshte e nevojshme.

Cdo te mire.

 

/komuniteti