Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Zbokthi

Pershendetje pata nje pytje kam flokt e indyrshme e kam zbokth e spo di me qfa shmponini mi la a mundeni mem ndimu Se te mjeku nuk po mundem me shku masi kam bebn 3 mujsh e kam ne gji edhe skma kujt me ja lan e pom me pengon shum zbokthi ??

(6 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Zbokthi eshte nje problem qe zgjat dhe shkon duke u perkeqesuar nese nuk mjekohet ne rastet e akutizimit dhe duhet te mirembahet ne menyre te duhur. Prandaj dhe eshte e nevojshme qe te vizitoheni fillimisht per te identifikuar faktoret inicues. Neve ju mirepresim edhe me bebe!

Cdo te mire

Dr. Shkendije Dobruna

 

A: Afrim Vitia.nr.1, Prishtinë, Kosovë

E: www.shkendijedobruna.com

M: 044 / 161 - 317 / 049 - 544 - 888/ 044 - 541 - 780

/komuniteti