Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Pucrra ne trup

Pershendetje, kam lindur qe 5jav dhe qe 4dit me eeht mbushur trupi me puqrra por qdo dit me dalin nga pak jo si alergji i gjith trupi por vetem ne disa vende, sikurse mickojat kur t'pickojn ashtu mbahen mu deshta te dij mos jam infektuar diqka sepse me brengos bebit mos pi ndikon kam qen te mjeku por sme ka ndimuar asgje as terapia qe ma dha

Nora Ademi (6 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Pas lindjes organizmi eshte me i ndishem edhe ndaj infeksioneve por edhe reagimet mund te jene me te vrrullshem. Ju nevoitet konsultimi me Dermatologun.

Cdo te mire,

Dr. Shkendije Dobruna

 

A: Afrim Vitia.nr.1, Prishtinë, Kosovë

E: www.shkendijedobruna.com

M: 044 / 161 - 317 / 049 - 544 - 888/ 044 - 541 - 780

/komuniteti