Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Zbokthi dhe renia e flokut

Pershendetje doktoreshe tash qe nje koh e kom koken plot mezbokth d mirpo vende vende kam me shum e esht si kore dhe floket po me bien shum mesa po eshoh prej zbokthit e kam qfar me keshilloni te perdor.. Un dua te vi tek ti ne pr per kontroll mirpo njeher nuk po mundem se kogja larg e jetoj ne mitro ju pershendess

Um-mu-tarik-jara . (8 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Deri sa te gjeni kohe per vizite, ju kisha sygjeru qe ne barnatore te merrni ndonje shampo medicinal per zbokth Duhet ta keni parasysh se zbokthi i shtuar duhet te mjekohet sepse mund te demtoj floket

Cdo te mire,

Dr. Shkendije Dobruna

 

A: Afrim Vitia.nr.1, Prishtinë, Kosovë

E: www.shkendijedobruna.com

M: 044 / 161 - 317 / 049 - 544 - 888/ 044 - 541 - 780

/komuniteti