Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Tretmanin me plazem autologe

Pershendetje doktoresh deshta me ju pyet a bohet tretmani me plazem autologe ne prishtin, pasi qe floket me jan dobsuar tej mase. Si dhe sa kushton nje tretman te faleminderit

Dona Dona (8 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Tretmanin me Plazem Autologe e bejme ne Kosove. Rezultati me i mire arrihet kur te behet Kombinim i metodave i cili realizohet 1x ne muaj dhe ate 3 tretmane.

Cdo te mire,

Dr. Shkendije Dobruna

 

A: Afrim Vitia.nr.1, Prishtinë, Kosovë

E: www.shkendijedobruna.com

M: 044 / 161 - 317 / 049 - 544 - 888/ 044 - 541 - 780

/komuniteti