Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Renia e flokeve

Pershendetje doktoreshe,jam 14+4 shtatzene,brenga ime eshte se po me bien floket pa kontrolle,gje qe sme ka ndodhur kurr,a ka diqka qe me kishe sugjeru me bo,apo eshte normale ne shtatzani?Te falemnderit

(8 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Eshte dukuri e pritshme renja e flokeve ne shtatzeni. Foket dalin serish. kujt me shume e kujt me pak. Nuk ka arsye per brengosje. Porse ju duhet ti nenshtroheni tretmaneve stimuluese ne menyre qe demi te mos jete sa me i vogel.

Cdo te mire,

Dr. Shkendije Dobruna

A: Afrim Vitia.nr.1, Prishtinë, Kosovë

E: www.shkendijedobruna.com

M: 044 / 161 - 317 / 049 - 544 - 888/ 044 - 541 - 780

/komuniteti