Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Terapi per floke

Psh. te lutem me ndihmo kam bere shume analiza te dermatologu te ndryshme te gjitha kan rezultu mire, mund te kem remje floku ne pjesen e siperme dyshoj te jete trashiguese. Kam blere nje terapi te cilen thone se eshte shume efektive te lutem me ndihmo si te perdori a bene Pifud 2% si sprey ne mremje e me fjete me ilaq gjate mbremjes, ndersa ne mengjes me pastru njeher me Ketoconazole antidandruff shampon 5 minuta tani mi pastru prap me Ducray Sampon Sabal Antiseboreic, Sampon,. Te lutem a ben keshtu me perdor kete terapi... flm shume per mirekuptim.

Alea Morina (8 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Pilfudi perdoret 2x ne dite. Shampot perdorni ashtu siq ju kane sygjeru gjate vizites, meqenese une nuk i preferoj menyren e tille.

Perndryshe stimulimi me Plasem te pasur me trombocite 1x ne muaj 3 tretmane kishte me qene me i duhur per ju.

Cdo te mire,

Dr. Shkendije Dobruna

A: Afrim Vitia.nr.1, Prishtinë, Kosovë

E: www.shkendijedobruna.com

M: 044 / 161 - 317 / 049 - 544 - 888/ 044 - 541 - 780

/komuniteti