Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Gishtat e kembes

Pershendetje ekam djalin 6 vjet por qe ni vit ka problem me gishtat e kebes midis ju skuqen shum saq edhe kapak likur i bjen e kom pa ye doktori me ka the. Prej lageshtis e ka. Ma ka dhen do pika por kot. Qka me preferoni edhe njeri thonj i kemves i ka ra dhimt nuk ka aman qerapat sun i man. Hiq

Arbnona Elezi (8 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

 

Pershendetje,


Me vie keq , nuk mund te ju ndihmoj ne kete menyre sidomos nese thoni i ka ra. Nevoitet ekzaminim direkt


cdo te mire,

Dr. Shkendije Dobruna

A: Afrim Vitia.nr.1, Prishtinë, Kosovë
M: 044 / 161 - 317 / 049 - 544 - 888/ 044 - 541 - 780

 

 

/komuniteti