Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Nishanet tek i posalinduri

Pershendetje doktoresh kam.vajzen 2 jav edhe ne mengjes vrejta qe n faqe i kan dal tre pika t kuqe sikur kur zinet gjaku a mund t jen nishane a po qfare faleminderit nese gjeni.koh te pergjegjeni.

Linda Maloku (7 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Duhet te percillet brenda muajit nese ka tendence zhvillimi . Ne ate rast duhet te lajmeroheni ne menyre qe te ndermirret ajo qfar eshte e domosdoshme te ndermirret. Jane disa ndryshime te tilla qe tek motaket rriten deri ne muajin e nente e pastaj fillojne te terhiqen vetvetiu.

cdo te mire,

Dr. Shkendije Dobruna

 

A: Afrim Vitia.nr.1, Prishtinë, Kosovë

E: www.shkendijedobruna.com

M: 044 / 161 - 317 / 049 - 544 - 888/ 044 - 541 - 780

/komuniteti