Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Skuqje tek te pasmet e bebes

Pershendetje! Kam vajzen 1 muajshe,dhe i kan dale pucra te vogla te kuqe tek te pasmet.po i perdor krem chicco me perberje zinku,por si ka dhen asnje efekt.pervec kesaj i kan dale pucra dhe ne fytyre.e vizitova te pediatri,dhe nuk ka myk. Ju faleminderit

Eri Caushi (7 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

Pershkrimi i ndryshimeve i ngjet candides ( mykut) ndersa te skuqurat ne faqe mund te jene te natyresh se ndryshme ( atopi, hormonale apo virale). prandaj dhe duhet te vizitoni dermatologun

cdo te mire,

Dr. Shkendije Dobruna

A: Afrim Vitia.nr.1, Prishtinë, Kosovë

E: www.shkendijedobruna.com

M: 044 / 161 - 317 / 049 - 544 - 888/ 044 - 541 - 780

/komuniteti