Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-dermatologun

Zbokthi i tepert

Pershendtje, ju lutem a mund te me thoni perse mekrijohet shume zbokth, a ndikojne yndyrnat?. faleminderit

Vera Vera (6 vite më parë)

Dr. Shkëndije Dobruna - dermatologe dhe dermatokirurge
Dermatologja përgjigjet
Dr. Shkëndije Dobruna

Pershendetje,

 

Arsyet e shfaqjes se zbokthit mund te jene te shumta, nje nga ato mund te jete edhe stresi apo edhe ushqimi i papershtatshem per ju.

 

cdo te mire,

 

Dr. Shkendije Dobruna

 

A: Afrim Vitia.nr.1, Prishtinë, Kosovë

E: www.shkendijedobruna.com

M: 044 / 161 - 317 / 049 - 544 - 888/ 044 - 541 - 780

/komuniteti