Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Sekrecione te kafta

Pershendetje Shpesoj qe jeni mire , kam mestruacione te paregullta 3 muj kam perdor terapi mu kan regullu pas 3 muajve i kam nderpre ,si i kam nderpre mu ka çregullu cikli nuk me ka ardh më ,kam njolla kafe pothuajse cdo dite qe nje kohe te gjete rreth 40 dite , ju lutem me ndihmoni cka eshte ,dhe pse vjen deri te kjo per qfar arsye ,asnje her me par sme ka ndodh ,kam stres te madh per arsye te pandemis nuk mund ta vizoj mjekun...pres pergjigje Ju faliminderit parapskisht

Rita Rita (4 vite më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Mjeku përgjigjet
MD Mimoza Keta

Pershendetje

Eshte e qarte qe ke problem me nivelin e hormoneve ne gjak. Duhet medoemos te kontaktosh mjekun gjinekolog per te vleresuar shkakun e ketij cregullimi nepermjet disa analizave dhe ekzaminimeve specifike. Ai do te rekomandoje trajtimin. Nese deshiron me kontakto ne kliniken ku punoj. Gjithe te mirat.

Liridona Dona (4 vite më parë)
Pershendetje dashta me bo nje pyetje kom vones cikli qe 2 muaj e gjys dhe qe dy dit kom njolla te kafta dhe dhimje mjedisi dhe funi barkut nganjeher. A esht diqka rrezik. Jom tu tentu me mbet shtanzen

/komuniteti