Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-kardiologun

A ka lidhje me zemren?

Pershendetje doktoreshe ! Prej disa kohesh kam shtrengime ne kraharor dhe kohet e fundit me ndodh shpesh nje mpirje komplet e krahut te majte qe nga shpatulla deri te gishtat dhe e ndjej si te rend .kjo me ndodh gjate nates ose kur jam duke pushjuar.jam 26 vjece.Faleminderit

Marina Dauti (9 vite më parë)

Dr. Daniela Teferici - kardiologe
Kardiologu përgjigjet
Dr. Daniela Teferici

Pershendetje Marina!

Ankesat e tua nuk jane karakteristike te semundjeve te zemres; megjithate per te perjashtuar disa patologji kardiake, qe mund te shfaqen ne moshe te re, duhet te besh nje elektrokardiograme dhe nje ekokardiografi.

/komuniteti