Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjak mbrenda
Prsh nena ciklin e kam t qrregullt e spo di vones a qka para 1 jave pata gjak vetem mbrenda jasht organit jo vetem mbrenda nje test e bera doli negativ me drit telit spo doket tjeter jam shum stres sdua shtqyzani qka eshte problemi me ndihmoni
Anduena Anuar Krasniqi (2 muaj më parë)
Anduena Anuar Krasniqi (2 muaj më parë)
Sot po kqm shum dhimbje barku i n sh a ll a h pom vin
E B (2 muaj më parë)
Vallah motra jem se di a ka atje se un jame italise,por nuk ta japin pa recet mjeku,se nfillim sigurohenqe nuk je shtatzan
Anduena Anuar Krasniqi (2 muaj më parë)
A ka edhe ks si quhen
Anduena Anuar Krasniqi (2 muaj më parë)
A ka edhe ks si quhen
E B (2 muaj më parë)
Por kontakto gjinekollogen e ta jap nji kokerr per cikel
E B (2 muaj më parë)
Nese testi tka dal negativ pas 5 min nuk esht shtatzani ,po kaluan mbi 10 min nuk vlen,motra ime beri dy teste se d don nji bebd se nuk ka ,por dyt negativ,i dhan nji kokerr po nuk ja mora se ka prb me gjakun edhe kjo kokrra ndikonte per keq,priti deri sa i erdhen vete
Anduena Anuar Krasniqi (2 muaj më parë)
Se di kur pe qes kah drita si hije po doket diqka sdua shtz a doni diqka per pastrim me ardh cikli
E B (2 muaj më parë)
Mos ke bllokim ,pata motren time kshu si ty pas atij gjaku si puna jote ju vonuan 3 jav kishpas bllokim

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?