Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lengje per femije
Pershendetje te dashura, e kam djalin 2 vjeq e 2 muaj e deshta me dite qfar lengje ju jepni femijeve tuaj dhe a e preferojn ujin per pije se djali jem jo edhe aq. Po bona merak mos ti prishen dhembet se njehere i ka shumee te mira...
N K (2 muaj më parë)
$uzi **** (2 muaj më parë)
absulutisht si kisha dhen leng pervecse nese e ja shtrydh frutat vete..edhe prp preferoi me mire frutin ne dore ses leng ne ate moshe...lengjet perthithen me shpejt nga trupi dhe sidomos te blerat me esenca demtojn dhembet dhe bej femijet obez dhe te varur prej tyre...un pervec ujit dhe lengjeve qe ju bej vet si te limoni, pjeshkës..etj nuk parablej kurre lengje as patatina as cibuk as coko per femijet.nuk them qe nuk i hajn se nuk i shamng dot kur ju blejn xhyshat ndonjëherë ama edhe kur i han ju spjegoi qe me mire nji frut se nji coko..
M N (2 muaj më parë)
Une tash jam ne ks dhe po ju blej te frutomanis me 0 sheqer mirpo ata pak shtrejt edhe fructal . A per veti bravoo mknaq edhe mu edhe frutti haha
N K (2 muaj më parë)
Ahhh bravo edhe sola eshte e mire Anda super se po du idea diqka langje te shendetshme faleminderit shume e dashur
Anda... L (2 muaj më parë)
Qikat emia pin shum uj , po tash nxeht edhe lang po lypin e pin sola multivitamin qe osht

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?