Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Java 38-39
Pershendetje

Ato qe je jan ne javen 37 38 39 a keni dhimbjen gjate ksaj kohe? Se une nuk kam aspak... Gati po i baj 39 jave
Ela Ela (2 muaj më parë)
Noar Babyyy (2 muaj më parë)
Ela un 39 jave qe 1 jave me dhimta vallah po hala kurgja
Lira Krasniqi (2 muaj më parë)
Ela un sod i kam ba 38 asnje dhimt se kam shum rrall me dhem mejdisi. Para dy jave qe kesh kontrolll pesha bebit ke 2.300 kurse sod qe kesh kontroll me tha 2.700 e mu dok pak bre se kah po lexoj normal ne 38 jav jan ka 3 kg e mashum po ishalla jan mir se normal tha so e sakt kjo pesh
Ela Ela (2 muaj më parë)
Shpresoj me lahetsu Zoti te gjithave. A ju ka ndodh tash ne kontrollat e fundit me ju than dr per peshen e bebit me e vogel se sa me heret. Psh mua para kontrolles se fundit me pat thene 3 kg e dicka e kur isha ne kontrollen e fundit me tha 2.800
Umaraa 97 (2 muaj më parë)
të dielën po i baj 38 jav e as një lloj dhimbje se kam , ama bash hiq, veq shumë rëndë trupi tepër ..
Lola Lola (2 muaj më parë)
Une jam 38+2, dej sot dhimbje jo. Amo sot kur u zgjova po ndjej pak shume pak dhimbje ne fund te barkut sidomos ana e djathte, dhimbje te durueshme si te ciklit. Hajr ishallah shlirohemi me te mira.
Lona Musa (2 muaj më parë)
Jo e dashur edhe une ne kezo jave tash , por ende nuk kam dhimbje . Te deshiroje nje lindje sa me te leht e te gezohesh me bebush te shendetshem e dashur .
Ela Ela (2 muaj më parë)
Faleminderit lina gashi, inshaallah shlirohemi krejt me tmira
Lina Gashhi (2 muaj më parë)
Ishalla te shliron zoti me tmira gati e paskit elhamdulilah qa me bo na qe kem edhe shum jav ani ky zheg marum zot bone hajr

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?