Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje
Jam 35 vjece dhe po tentojne per nje bebe .Ne viziten e pare doktoresha me tha qe kam vezore te vogla dhe me dha acid florik me hekur .Po behet 4 dite qe kam vones te ciklit ekziston mundesia te kem ngel shtazane apo mund ta kem nga acidi qe pi
Ensila Sila (13 ditë më parë)
Ensila sila (13 ditë më parë)
Pershendetje Sapo e bera testin dhe doli negativ nuk po e kuptoj kete vones kur gjithmon i kam ne date fikse ciklin
Ema Z (13 ditë më parë)
Bli nje test.Inshallah te gezon zoti
Bora Bora (13 ditë më parë)
Ensila me 4 dit vones del testi shum i sakt keshtu qe shko blije nje test dhe beje ,ishalla ke ngelur

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?